Пошук

Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

День фізичної культури і спорту 2017

День фізичної культури і спорту в Україні відмічають кожну другу суботу вересня. В це свято традиційно в багатьох населених пунктах проходять спартакіади, змагання та інші масові спортивні міроприємства. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.
8 вересня в селі Снітин на спортивному майданчику Снітинської загальноосвітньої школи відбулися спортивні змагання відкритої першості Лубенської районної ДЮСШ «Колос» з міні-футболу серед учнів (юнаків та дівчат). У змаганнях брали участь 26 дитячих команд Лубенського району. За результатами змагань у віковій групі 2001-2003 р.н. серед юнаків І місце вибороли Ждани, ІІ місце виборола команда лісотехнічного коледжу, на ІІІ місці – команда юнаків з Вищого Булатця. Серед юнаків вікової групи 2004 р.н. та молодші переможцями стали: І місце – команда Засулля, ІІ місце – команда Литвяків, ІІІ місце – команда Калайдинців. Спортивним азартом вразили і дівчата. Приємно відзначити, що за перемогу змагалися 7 команд (з Литвяків, Хорошків, Снітина, Засулля, Ісківців, Жданів та Михнівців). Перемогу здобула команда дівчат із Засулля, другими стала команда дівчат з Ісківець, третьою стала команда із Жданів. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Лубенської районної ДЮСШ «Колос».
Великих зусиль доклав в організації цих змагань учитель Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів Каліман Валерій Борисович, якому сільський голова вручив почесну грамоту.
Від Снітинської сільської ради всі учасники змагань отримали солодкі подарунки, які вручив сільський голова Сергій Мануйленко та привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту і побажав міцного здоров’я, олімпійського довголіття, вдалих стартів та переможних фінішів.

Категорія: Мої статті | Додав: дракоша (09.09.2017)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0