Понеділок
21.10.2019
05:01
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

День працівників освіти
Такими слова із вуст Ніни Василівни розпочалось урочисте святкування Дня вчителя в Снітинській ЗШ. Діти висловлювали сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та щиру підтримку. Ще Сократ говорив про те, що істинне знання не можна вкласти у свідомість учня ззовні, воно повинне вирости з глибин його особистості і за допомогою учителя вийти у світ. Професія педагога є невдячною і потрібно мати велике терпіння та силу волі, щоб кожного року з високо піднятою головою іти на зустріч новим дітям.
На початку заходу учні 1-5 класів привітали працівників танцювальним флешмобом. Свято відкривали герої казки: цариця - Віка Кілочок, писар - Гліб Тимченко та помічниця Лера Материнська які радували всіх своїми казковими вітаннями. Валерія Каліман, Іванна Юрчук, Ручка Дмитро та Плетьов Богдан - ведучі святкової лінійки показали себе з найкращої сторони. Їхні дзвінкі голоси, щирі слова та ніжні погляди служили бальзамом не для однієї вчительської душі. Висловити вдячність за вірність професії досить важко, проте вони це зуміли. Коли Дмитро промовив такі слова вдячності: «За любов до рідної землі, спасибі, дорогі учителі!», - важко було втриматись від сліз, від сліз гордості педагога за свою професію.
Під керівництвом Олени Григорівни Кулик на святі пролунали пісні «А ми бажаємо Вам добра» та «Дорогі вчителі». Учні 7, 8, 9 та 11 класу зуміли показати свої таланти, а також привітали танцем «Вишиванка моя» Юрчук Катерина, Якимаха Кристина, Єщенко Аня, Комліченко Даша. З класним керівником Волик Галиною Володимирівною вітали вчителів учні 1 класу віршами, побажаннями та піснею. Важко було не помітити радість на обличчах як вчителів так і на дитячих обличчях. Це виявилось святом і для молодших представників шкільної родини.
В підготовці й організації свята учням школи допомагала Руденко Наталія Іванівна, яка надихала учнів проявити свої таланти.
Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого наставника, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя - бачити у своїх учнях продовження себе.
Діти зуміли проявити себе, відкрили у собі нові таланти. Можливо не всі з них стануть педагогами, проте після такого досвіду, вони безперечно почнуть більше цінувати працю педагога.


Категорія: Мої статті | Додав: dao5natali (15.10.2018)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: