Понеділок
21.10.2019
05:00
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

«Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»

     11 травня 2017 р.  у  м. Полтаві видавничий центр «Перлина» проводив презентацію книги «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти». У ній розповідається про успіхи і досягнення талановитих дітей віком від 4 до 20 років та досвідчених педагогів Полтавщини. Ця книга відкриває нові імена дітей та їх наставників, які свято бережуть та примножують своєю працею красу, велич і славу Батьківщини. Сторінки цього видання закарбували також імена наших юних талановитих дітей циркової студії «Юність» Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів сестер Безкровної Вікторії, Юрчук Іванни, Катерини, Кароліни та випускниць сестер Руденко Карини і  Кристини. Циркова студія «Юність», яка створена на базі Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів працює від Лубенського центра дитячої та юнацької творчості,  керівником якої  є  Руденко Наталія  Іванівна. Не зважаючи на свій «юний» вік і невелику чисельність учасників, він  бере активну участь у шкільних концертах, виступає на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Організатори проекту видавничого центру «Перлина» Світлана Олексіївна особисто вручила керівнику гуртка  книгу, диплом колективу та кубок в номінації «Педагогічна еліта України». У виданні вміщено інформацію про діяльність провідних педагогічних, мистецьких, спортивних колективів області. Книга знайде своїх читачів у навчальних закладах області, а також у бібліотеках міста Полтави.

У цирковому колективі «Юність» займаються діти різного віку з різними характерами і уподобаннями, але всіх їх об’єднує любов до циркового мистецтва. Душею цього колективу і незмінним керівником є Наталія Руденко, яка за короткий термін згуртувала дітей і зуміла привити їм любов до циркового мистецтва. Завдяки талановитому педагогу на уроках завжди панує творча атмосфера.

     Для дітей це можливість проявити себе, навчитись чомусь новому, цікавому. За свою педагогічну майстерність та високий професіоналізм Наталію Руденко неодноразово нагороджували грамотами і подяками Полтавської  обласної  та  Лубенської адміністрації. Великі перемоги колективу «Юність» ще попереду, і хочеться побажати успіху та творчої наснаги всім його учасникам. А керівникові – нових творчих ідей, старанних учнів і щастя в житті!

     Видавничий центр «Перлина» започаткував Всеукраїнський проект «Майбутнє України – талановиті діти», метою якого є виявлення і підтримка талановитої молоді, обдарованих дітей, а також створення серії унікальних книг, сторінки яких сяятимуть розмаїттям дитячих талантів. Дітям з усіх куточків країни надається можливість представити свої роботи, творчі здобутки, досягнення та успіхи в різних напрямках розвитку, презентувати себе як цікаву особистість та свій регіон. За час проекту імена найталановитіших потрапили до видань у 11 областях України. Організатори впевнені, що участь у проекті надихає молодь до саморозвитку, а це запорука щасливого майбутнього всієї нації. Тож, відбираючи таланти, намагалися охопити різні сфери – спорт, літературу, живопис, хореографію, музику, декоративно-прикладне мистецтво.

Категорія: Мої статті | Додав: дракоша (13.05.2017)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: