Понеділок
21.10.2019
05:06
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

Мова - душа народу

Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу - скарбом, що передається від покоління до покоління, із уст в уста, що об’єднує минуле й прийдешнє. Мова - живий організм, який розвивається за своїми законами, а тому треба у чистоті берегти його.

9 листопада 2015 року, відзначаючи загальнодержавне свято - День української мови та писемності, о 11-00 по Національному радіо було передано диктант Національної єдності. Традиційно писали його і в нашій школі.

У школі було проведено загальношкільну лінійку "Мова - душа народу". Учні розповіли про найяскравіші сторінки формування української мови, який тривав близько тисячоліття – від VІ – ХVІ століття. 

Робота над усвідомленням учнями мови як схованки людського духу, що проводилася під час підготовки до свята, знайшла своє логічне завершення: вся історія народу – в мові; мова – душа народу; позбавити народ рідної мови – це означає вбити народ. Ведучі свята відзначили, що українська мова – друга за мелодійністю у світі, а найбільш милозвучні в ній слова «кохання», «сонечко», «серденько».

Категорія: Мої статті | Додав: дракоша (10.11.2015)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: