Понеділок
21.10.2019
05:05
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Табір "Джерельце"

Екскурсія на Дібрівський кінний завод

09.06.2017    Сьогодні вихованці  табору «Джерельце»  здійснили екскурсію в село Дібрівка на кінний завод.

     Ді́брівка — мальовниче село в Миргородському районі на Полтавщині розкинулось за 3 км від лівого берега річки Лихобабівка і за 0,5 км від села Веселе. Село перетинає пересихаючий струмок з загатою. У селі Дібрівка розмістився один з найбільших конезаводів України — Дібрівський кінний завод ,  заснований у 1888 році великим князем Дмитром Костянтиновичем Романовим.

Завод розводить російську та орловську рисисті породи, а також новоолександрівську ваговозну породу. Щодня  коней доглядають , миють, годують десятки людей. Гордість для кінного заводу – це не одне покоління рисаків – призерів. Найвідоміший представник дібрівських орловських рисаків - Піон 1966-1991 (Отклик-Приданниця), неодноразовий рекордист породи, жвавість 2.00.1. Однак його феноменальність полягає не лише в досягненнях на біговій доріжці - він дав численне потомство жвавих дітей та внуків собі подібних,  визнаний найкращим жеребцем-плідником і став родоначальником нової лінії орловської рисистої породи. Сама природа створила це місце саме для розведення коней. Ще на  Дібрівському кінному заводі виробляють кумис, чудовий напій  з молока, що має  поживні властивості.

Щороку 2 травня в селі Дібрівка проводиться свято — перегони коней рисистих порід. Це свято відвідують тисячі гостей та туристів. Тут відбуваються перегони між найліпшими наїзниками, за яким слідкують безліч вболівальників. До 2008 р. тут також існувала спортивна школа, що виховувала справжніх наїзників.

Категорія: Табір "Джерельце" | Додав: дракоша (09.06.2017)
Переглядів: 276 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: