Понеділок
21.10.2019
05:05
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

Тиждень безпеки дорожнього руху
З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Снітинській ЗШ І - ІІІ ступенів з 22 по 26 жовтня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, направлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Вчитель основ здоров’я Руденко Н.І. та учні 9 кл. на загальношкільній лінійці, гаслом якої було: «Знай та вивчай Правила дорожнього руху», ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Адміністрацією школи було представлено план заходів у рамках Тижня Правил дорожнього руху. Шкільний бібліотекар Єщенко Н.М. підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний». Класні керівники 1-11 класів провели тематичні виховні години «Знай та виконуй Правила дорожнього руху» у формі інтерактивної бесіди із застосуванням фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали складні ситуації на автошляхах, ділилися своїми знаннями з однолітками, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини. Вчитель основ здоров’я Руденко Н.І. провела турнір на кращого знавця Правил дорожнього руху серед шестикласників. Учні самостійно обирали питання певної категорії, за правильну відповідь отримували відповідну кількість балів. Перше місце у грі виборола Расевич Анастасія, ІІ місце Білоногова Ангеліна, ІІІ місце Попович Анастасія.
Особлива увага приділяється вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменш обізнані про небезпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких, за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з розмальовками, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій, дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги. Учні 1-4 класів переглянули повчальну телепередачу «Азбука безпеки з тітонькою Совою», яка ознайомила школярів з історією виникнення та розвитку транспортних засобів, Правил дорожнього руху, діти переконалися у необхідності дотримуватись Правил дорожнього руху. Вчителем образотворчого мистецтва Кулик Л.В. та вчителями початкових класів була організована виставка малюнків на тему: «Безпека дорожнього руху». Учні 10 класу за допомогою комп’ютерної техніки розробили пам`ятки-буклети «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого села». Свої доробки розповсюдили серед учнів школи. Переглянули учні 5-11 класів навчальне відео «Надання домедичної допомоги під час ДТП», також переглянули відеоролики «Дотримуйся правил - бережи життя». Учні 6-11 класів пройшли тести з Правил дорожнього руху та надання домедичної допомоги під час ДТП. Переможцем кращих знань стала учениця 11 класу Паник Анастасія.
Усі заходи впродовж тижня пройшли на належному організаційному рівні. Кожен день для дітей був цікавим, змістовним та корисним. Школярі впевнились у необхідності засвоєння і дотримання встановлених правил дорожнього руху, адже незнання або невміння застосовувати ці правила в практичному житті призводить до непоправних наслідків щодо власного здоров’я або здоров'я оточуючих.
Педагог-організатор Наталія Руденко
Категорія: Мої статті | Додав: dao5natali (01.11.2018)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: