Понеділок
21.10.2019
04:56
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [107]
Табір "Джерельце" [19]
Пошук


Снітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна » Статті » Мої статті

Успішно гасимо пожежі

28 березня в Лубенському  районному будинку культури відбувся   щорічний районний Фестиваль Дружин юних пожежників  в якому прийняла участь і команда ДЮП «КРІСП» Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів. Організаторами районного фестивалю серед учнів району  стало  управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Лубенському районі.

   Мета фестивалю -  навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки та  навчання  діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях .

         Дотепні жарти учасників та їх високий культурно-інтелектуальний рівень створили чудовий настрій  всім присутнім. Основною темою виступів була робота пожежної команди: їхня особлива здатність, не піддаючись страху, чітко сконцентровуватися на виконанні завдання. Енергійні й молоді учасники фестивалю артистично передавали образ українських пожежників — справжніх героїв, які  рятують життя іншим людям. У виступах веселої та кмітливої молоді демонструвалося, що шанси врятувати об’єкт, що загорівся, залежать від злагодженої роботи усієї команди пожежників, від уміння кожного з них виконати свою справу вчасно, забуваючи про себе і думаючи, в першу чергу,  про інших.

           Наша команда ДЮП «КРІСП» до якої ввійшли  Форись Ліза, Каліман Валерія, Батечко Дар’я, Паник Анастасія, Ціпановська Дар'я, Кулик Ігор, Башурін Микола, Мартем'янова Марія  стали переможцями в номінації «Літературно-музична композиція», «Конкурс пісні» та «Плакат соціальної реклами» і  були нагороджені грамотами відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Лубенської РДА, а від пожежної служби м. Лубни отримали  подарунки. Вітаємо переможців!!!

 Підготували команду вчителі Кулик О.Г, Кулик Л.В. та педагог-організатор Руденко Н.І.

Категорія: Мої статті | Додав: дракоша (29.04.2017)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: